Maak deel uit van de Bon Dep-wereld!

Bij Bon Dep geloven we sterk in het combineren van schoonheid en kwaliteit in alle producten die we ontwerpen, ontwikkelen en distribueren.

We geloven er ook in om onze resellers in heel Europa zo goed mogelijk van dienst te zijn. Dit betekent dat onze wederverkopers niet maanden voor levering hoeven te bestellen, we doen ons best om alle artikelen op voorraad te houden en we verzenden het hele jaar door elke weekdag. Alle bestellingen moeten worden geplaatst via onze B2B-online winkels die alleen wederverkopers zijn en beschermd zijn met inloggegevens. Door het online B2B-kanaal met onze resellers te hebben, geeft het ons ook de mogelijkheid om het hele jaar door nieuwe producten, kleuren en variaties te lanceren.

Vanwege douane- en verzendvoorschriften werken we met twee verschillende distributiecentra, één voor Noorwegen en één voor de EU en de rest van de wereld

 

Verkoopagenten:

NOORWEGEN

VOLWASSEN & KINDEREN

Bon Dep als

iknfo@bondep.no                           (+47) 48 50 44 44

DENEMARKEN

VOLWASSENEN

Holmqvist Agentschap Dorte Holmqvist

dorte@holmqvist-agency.dk         (+45) 30 61 58 98

www.holmqvist-agency.dk

 

KINDEREN

Sneum Agentschap Christina Sneum

csneum@hotmail.com                  (+45) 21 47 16 77

ZWEDEN

Het leven is lief bureau Pia Gustavsson

pia@lifeissweet.se                         (+46) 70 48 01 602

www.lifeissweet.se

BENELUX

Twoinamillion bureau Michelle & Istra

contact@twoinamillion.nl              (+31) 68 37 71 606

www.twoinamillion.nl

FRANKRIJK

KUS & VLIEG Kristine Noehr

kristine@kissandfly.fr                     +33 0140284713

www.kissandfly.fr

DUITSLAND

NOORD-DUITSLAND

Agentur Sloth Erik Sloth

erik@agentursloth.de                    +49 (0) 173 21 511 42

www.agentursloth.de

 

ZUID-DUITSLAND

Jooles Fashion, agent Julia Walter

julia@jooles.de                                +49 (0) 89 21 89 81 98

www.jooles.de

ZWITSERLAND

BECKERS Stefanie Beckers

stefanie@beckers.ch                      +41(0)43 321 21 44

www.beckers.ch

SPANJE

Huis van Maroti Marina Robles

marina@houseofmaroti.com          +34931 050 633

www.houseofmaroti.com